Blog

dobre artykuły tematyczne

Posted by admin | Luty - 12 - 2015 | Komentowanie nie jest możliwe

Wielowątkowa gra strategiczna to oczywiście kręgosłup udanego warsztatu biznesowego czy kongresu. Nie dziwi więc, że wykładowcy musza niejednokrotnie poświęcić kilkanaście godzin nad napisaniem specjalistycznej zabawy szkoleniowej. Następnie usiłują opatentować utwór by w przyszłości sprzedawać licencje innym osobom. Dochody z tego typu działalności potrafią u najlepszych trenerów dochodzić do kilkudziesięciu tysięcy złotych w skali roku. Nawet gdy należy wkalkulować w to podatek. Mimo wszystko skórka warta jest wyprawki. Tak bardzo są to atrakcyjne zarobki, iż prawie tysiąc autorów gier z rodzimych agencji edukacyjnych żyje jedynie z certyfikowania i licencjowania.
W serwisie Goldenline trwa obecnie mała kłótnia w której menedżerowie HR debatują w temacie domniemanego aczkolwiek oczywiście nieudowodnionego skopiowania czyjejś myśli twórczej. Dyskusja ten mają miejsce w forum dedykowanego opiniom o firmie Training Partners
Poruszane kwestia rozpaliły do czerwoności toczących spór miłośnikow symulacji. Niejeden dyskutant ma w oparciu o zaledwie parę informacji ugruntowane silnie kategoryczne wnioski. Analizowane są możliwości zaangażowania prokuratora. Polecamy zalogować się i poczytać.
A tak na boku – problem licencji i certyfikacji materiałów konferencyjnych jest przedmiotem sporu nawet sędziów i nie ma w literaturze jednoznacznego rozstrzygnięcia. Szkoleniowcy ealizujący kursy biznesowe, konferencje sprzedażowe czy symulacje biznesowe mają ciężki orzech do zgryzienia. Także prawodawstwo unijne nie nasuwają jednoznacznych rozstrzygnięć.
Zapraszamy do debaty.

Related Posts

Comments are closed.