Blog

dobre artykuły tematyczne

Posted by admin | Czerwiec - 23 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu czy łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować kształt okolic intymnych – ginekologia plastyczna ma dla wiele propozycji, które w łatwy sposób usuną te bolączki oraz znacząco polepszą komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane będą w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć założenia, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji seksualnej i redukuje problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.

Rezultatem jest odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.

Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć wszystkie bolączki, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Sprawdź ofertę:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Comments are closed.